English  |  עברית                                                                                                                                           

 
Telephone Book – Em Habanim 5776 | 2016

 
 
Phone E-mail Name  
054-8476786 tova@emhabanim.org Tova Stender, Executive Director  
02-6517221 office@emhabanim.org Jerusalem Office Secretary
 
Office Staff - Jerusalem
054-8446203 shuli@emhabanim.org Shuli, Graphics and Internet
052-7168783 cheshbonot@emhabanim.org Sara, Accountant
02-5606263   Hadassa Chubara, Fundraiser
050-5965711 etisender@gmail.com Eti Sender, Social Worker
02-5807147 emhabanim002@gmail.com  Secretary Beitar Office
054-8411787   Naomi Bichler, Project Directo Coeunseling and Absorption of Familis
050-6783940 bkemhabanim@gmail.com Batya Kornfein, counselor, Family Absorption, holiday
054-8462431 dzc2431@gmail.com Dov Cohen, Project Director Mentors/ boys
050-6747513 yisraelav@gmail.com Yisrael Avraham, Educational advisor
052-7165477   Malka Zicherman, Educational advisor Mentors/ girls
052-7611831  malkist54@gmail.com Malkiela Stav, Project Director Emotional Therapy
052-6744480 estersamet@yahoo.com Ester Samet, Therapist Supervisor
054-6772263 miri6511915@gmail.com Miri Heller, Social coordinator Social Activities
054-6646719 eitan@jfg.co.il  Caya Gershuni, Attorney of Law Legal advisor
054-4823898 shalomkinnory@gmail.com Shali Kinori, Choir leader Boys choir
050-8752522 malkayarom@gmail.com Malka Yarom, Chairman Administration
050-8752520 ahronsaraf@gmail.com Mr. Aharon Malach
054-8416346 alop@netvision.net.il Rabbi Aryeh Lopianski, Board member and authorized signator
054-6701212 michael@erroca.com Mr. Michael Wollf
052-7611831 malkist54@gmail.com Malkiela Stav
052-3847365 csosevsky@touro.edu Chana Sosevsky
054-8476786 tova@emhabanim.org Tova Stender Holidays Staff
054-5689880 ganyarok@nana.co.il Yehoshua and Etti Hishler
050-6747513 yisraelav@gmail.com Yisrael and Batya Avraham
050-8752520 ahronsaraf@gmail.com Aharon and Biti Malach
054-4823898 shalomkinnory@gmail.com Shali and Feigi Kinori
 

צור קשר

מרכז 'אם הבנים'

רוצה לסייע?
בואו ליצור קשר עם משפחת החסד של ''אם הבנים'' להתנדבות ותמיכה.

>>> לפרטים לחץ כאן <<<

 

Livecity - Website Builder